У Харкові була помічена унікальна машина – пікап на основі ЗАЗ Славута, який має незвичайну зовнішність. Вона захопила інтерес у місцевих мешканців та є яскравим прикладом експериментального переосмислення міської класики.

Докладніше про унікальний автомобіль — в матеріалі порталу Hyser.

Один із нехитрих автолюбителів задумав втілити незвичайну ідею в життя і перетворив звичайну ЗАЗ-1103 на пікап з високою прохідністю. Крім установки широкого пластикового обважування, було також перероблено каркас, додано потужність та встановлено нові колеса. Очевидно, була також перероблена технічна складова, оскільки привід став повним і з’явився турбомотор.

Цей експеримент є прикладом як безмежної фантазії, а й технологічної складової. Він показує, що у 21 столітті існує безліч можливостей для модернізації зовнішності та функціональності звичайних автомобілів.

Хоча виробник цієї машини все ще залишається невідомий, але він заслуговує на похвалу за тонкість почуття стилю і оригінальність. Цей перетворений автомобіль є багатьом фанатам міської класики надією на те, що майбутнє автопрому перевершуватиме всі наші очікування. Хто знає, можливо, до кінця десятиліття ми побачимо на дорогах все більше незвичайних і креативних автомобілів, які відображатимуть мінливість часу та зміну поколінь.