Компанія Honda розробляє новий доступний середньорозмірний кросовер. Його офіційна прем’єра відбудеться вже незабаром – 6 червня 2023 року, повідомляє today.ua.

Новий кросовер компанія Honda розробляє для країн, що розвиваються. Адже не дарма його офіційна прем’єра пройде в Індії. Це означає, що він буде якщо не бюджетною, то точно доступною за ціною моделлю. Але його продаватимуть у різних країнах. Тобто, це буде глобальна модель.

Як називається цей кросовер — ще офіційно не повідомлялося. За чутками, він називається Honda Elevate. Зараз він носить заводське кодове позначення 3US.

Honda Elevate побудована на платформі Honda City п’ятого покоління. Його довжина становить від 4,2 до 4,3 метра (точніше не відомо).

Раніше в Мережі розміщували шпигунські фотографії цієї новинки (її фотографували під час дорожніх тестів), тому ми можемо приблизно уявити, якою вона буде. Судячи зі шпигунських фотографій, Elevate буде справжнім кросовером або навіть SUV. Жодних елементів купе або мінівенів, як зараз роблять часто автовиробники з новими моделями. Мабуть, боси компанії Honda врахували невдалий досвід із Honda BR-V, в якому поєднуються елементи кросовера та мінівена.

У Таїланді нещодавно дилерам компанії Honda показали кросовер Elevate і він їм сподобався. Дилери впевнені, що цей новий автомобіль матиме великий попит. Що ж, як то кажуть, поживемо – побачимо.

Салон має бути досить просторим, із різноманітним сучасним обладнанням. Водій зможе користуватись 10,2-дюймовим сенсорним дисплеєм інформаційно-розважальної системи.

У лінійку двигунів Elevate увійдуть такі самі силові агрегати, якими оснащується Honda City п’ятого покоління. Але спочатку покупцям запропонують лише 1,5-літровий бензиновий мотор, який працює разом із 6-ступінчастою механічною коробкою передач або з варіатором. Пізніше покупцям запропонують версії із гібридними двигунами. А ось дизельних моторів у цього кросовера не буде.

Продаж Honda Elevate розпочнеться в серпні 2023 року. Скільки він коштуватиме – ще не повідомлялося. Спочатку його продаватимуть лише в Індії, а через деякий час він з’явиться і в інших країнах світу. Чи з’явиться він в Україні – поки що не відомо.