Уряд спростив життя українських автомобілістів. У КМУ ухвалили нову постанову, яка стосується реєстрації машин.

Про це написав генеральний директор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів та дилерів Олег Назаренко, повідомляє «Апостроф».

Нова постанова скасовує:

  • обов’язковість отримання номерних знаків «транзит» (тільки добровільно за бажанням можна отримати);
  • обов’язковість нотаріального засвідчення доручення на реєстрацію авто (покупець може прямо у договорі записати таке доручення довіреній особі зареєструвати авто, а не сплачувати нотаріусу 2 тис. грн. за довіреність);
  • паперові бланки актів приймання/передачі автовиробників.

Назаренко зазначає, що автосалони можуть не купувати у сервісних центрах та не видавати клієнтам на продані транспортні засоби номерні знаки «транзит» (тільки за бажанням та заявою покупця машини).

Також відтепер не потрібні нотаріально завірені довіреності, які покупець видає для реєстрації працівником придбаного покупцем автомобіля, тому що відтепер за бажанням покупця можна прямо в договорі купівлі-продажу вказати, що покупець довіряє відповідній особі реєстрацію такого автомобіля і ця відповідна особа може без присутності покупця та власника автомобіля зареєструвати цей автомобіль у сервісному центрі, отримати номерні знаки, свідоцтво про реєстрацію», — розповів експерт.