На тлі чуток про відставку до зміни покоління готується середньорозмірний седан Toyota Camry. Прототип новинки вперше потрапив до об’єктивів фотошпигунів у Мічигані (США), повідомляє «Автоцентр».

Тестовий мул оповитий важким камуфляжем, але деякі особливості седана дев’ятої генерації вдалося розглянути. Судячи з фото, він зберіг пропорції та габарити попередника і залишився впізнаваним. У нової Camry різкіші лінії передньої частини, а корма виглядає гладкішою. Фари, задні ліхтарі та бампери, ймовірно, будуть аналогічні тим, що використовуються в Crown.

За даними інсайдерів, в оснащення наступної Camry увійде сучасна цифрова панель приладів і мультимедійна система з великим екраном. Ще йому обіцяно широкий пакет систем допомоги водієві. В обробці будуть використані екологічні матеріали.

В основу седана ляже платформа TNGA-K, на якій базується кросовер Crown. Модель запропонують із бензиновими та дизельними двигунами. Також буде й гібридна версія. Дебют нової Toyota Camry намічено на кінець цього року, а її виробництво почнеться у 2024-му. На ринку новинка конкуруватиме з Honda Accord, Subaru Legacy, Nissan Altima, Kia K5 та Hyundai Sonata.