Офіційна прем’єра альтернативної версії кросовера Geely Boyue L, який став змінником Atlas Pro, відбулася ще наприкінці березня.

Машина отримала приставку до назви «Cool» (у перекладі з англійської «крутий») та повністю новий дизайн. Майже через місяць Geely назвала дату початку продажів цієї моделі в Китаї, а також розкрила її ціни, пише Avtosota.

Офіційний запуск Boyue Cool у «Піднебесній» розпочався 26 квітня. Просять за кросовер від 109 до 129 тисяч юанів – 15 700-18 600 доларів.

Зовнішній вигляд кросовера використовує мову дизайну Geely Starburst Vision та орієнтований на молодіжну аудиторію. Довжина моделі становить 4510 мм, ширина – 1865 мм, висота – 1650 мм, а розмір колісної бази дорівнює 2701 мм.

Geely Boyue Cool отримав головну оптику з довгими вертикальними «клаптиками», масивні радіаторні грати з незвичайним малюнком, а також задні ліхтарі у вигляді бумерангів, об’єднані тонкою лінією зі світлодіодними штрихами.

Доповнює картину спортивності фальш-дифузор, інтегрований у задній бампер, а також роздвоєний спойлер на верхній частині п’ятих дверей.

Інтер’єр

Всередині Atlas Cool буде встановлена ​​10,25-дюймова цифрова комбінація приладів та 13,2-дюймовий сенсорний дисплей мультимедійної системи, в який інтегрована система керування кліматичною системою та багатьма іншими функціями.

Технічка

Приводити в рух кросовер має 1,5-літровий бензиновий турбомотор потужністю на 181 кінську силу (290 Нм), агрегатований 7-швидкісним преселективним «роботом» і переднім приводом.

Продавати Geely Boyue Cool мають намір як у Китаї, так і в інших країнах. До них напевно входить і Україна, але терміни появи цієї моделі на нашому ринку поки не розкриваються.

Втім, одне можна сказати точно – коштуватиме такий кросовер в Україні явно буде в кілька разів дорожче, ніж у рідній для нього Піднебесній.