Офіційна прем’єра компактної 5-дверки Suzuki Fronx відбулася на початку 2023 року. Машину показали в Індії.

Саме там уже налагодили її виробництво, а також оголосили початок прийому замовлень. Втім, у майбутньому бюджетний крос-купе, який претендує на звання найдешевшого у світі, вирушить підкорювати й інші ринки країн, що розвиваються. Не виключено, що до цього списку у перспективі увійде і Україна, повідомляє Avtosota.

Автомобіль носить за місцевими мірками статус «преміального» та продається у спеціально організованій для нього дилерській мережі Nexa. Купеподібний «паркетник» є піднятою версією популярного в Індії хетчбека Baleno, повторюючи легковик в деяких деталях, але не у всіх. Спеціально для нього розробили оригінальні кузовні панелі, а також встановили обвіс із незабарвленого пластику.

Оптика Fronx реалізована у новомодному форматі з роздільними блоками головних фар та світлодіодних денних ходових вогнів, а задні ліхтарі виконані у вигляді єдиної плашки.

Довжина крос-купе складає 3995 мм, ширина – 1765 мм, висота – 1550 мм. Таким чином, автомобіль трохи більший за оригінальний Baleno. Однак відстань між його осями можна порівняти з хетчбеком і дорівнює 2520 мм.

Інтер’єр

Усередині японського купеподібного «паркетника» встановлений 9-дюймовий сенсорний екран, а також кермо, панель приладів і центральна консоль, що повторює по дизайну ці деталі в нещодавно відродженому кросовері Suzuki Grand Vitara.

Технічка

Надає руху Suzuki Fronx два варіанти безнзинових моторів. Перший має потужність 90 кінських сил і є атмосферником, тоді як другий є «турботрійкою» на 100 «сил». Як трансмісію можна вибрати як 5-ступінчасту МКПП, так і «робот» або навіть класичний «автомат».

Коштує крос-купе від 746 тисяч індійських рупій (9 тисяч доларів або 330 тисяч гривень за актуальним курсом).