Згідно з американським сервісом «RapairPal», який враховує середньорічні витрати на ремонт і технічне обслуговування, а також частоту появи машин в автосервісах і серйозність їх поломок, Hyundai Santa Fe має оцінку в 4 бали з 5 можливих, що робить його найкращим кросовером у своєму класі за цим показником, пише Wheel News.

Найпоширенішими проблемами, з якими стикаються власники таких «паркетників», експерти називають несправність датчика положення колінчастого валу, вихід з ладу клапана EGR, а також ривки при перемиканнях передач через некоректну роботу програмного забезпечення модуля управління трансмісією (потрібне оновлення ПЗ).

Втім, всі ці три проблеми, як правило, виникають у власників Santa Fe тільки після 100 тисяч миль або 160 тисяч кілометрів пробігу.

Аналогічні оцінки корейському бестселеру виставляє й інше авторитетне американське видання – US News and World Report, яке удостоїло в 2023 Santa Fe звань «Кращий сімейний кросовер» і «Кращий середньорозмірний кросовер за свої гроші».

Єдиним недоліком цієї моделі журналісти називають малопотужний базовий двигун.