Свої прикмети і повір’я мають автомобілісти всіх країн світу: деякі цілком логічні та зрозумілі, а інші — сповнені містики, заснованих, як правило, на міфах, пише MMR.

Деякі не підпадають під жоден з вищеописаних варіантів. Наприклад, в Аргентині водії ставлять на дах своїх машин каністру чи пляшку. Аргентинські водії у такий спосіб дають зрозуміти, що машина продається: просто привертають до неї увагу, щоб збільшити аудиторію тих, хто цікавиться покупкою автівки.

Здавалося б, дивна річ: давним-давно та повсюдно автомобілі продають в інтернеті. Зробив гарні фото, написав цікавий і чесний текст — і чекай на клієнта. Однак, як показує практика, величезна кількість угод здійснюються завдяки старим дідівським технологіям.

По-перше, багато водіїв не користуються інтернетом: літні і навіть просто дорослі досі вважають за краще дивитися очима і лише потім приймати рішення. Друга група – автомобілісти, які не знають, що хочуть. Чи не вибрали модель і марку. Ну і третій варіант – ті, хто не хоче далеко їздити і переглядати авто.

Незважаючи на всі досягнення мережі, таких людей безліч в усіх країнах, тому вирішивши продавати автомобіль – не соромтеся повісити на нього наліпку «продаю».