Мотоцикл, що працює на пиві — звучить, як фантастика, але винахідник із США Кай Майклсон зміг створити такий незвичайний апарат. Про це повідомляє Znaj.ua із посиланням на UPI.

Кай Майклсон відомий своїми незвичайними винаходами, але цього разу зміг ще більше здивувати. У своєму гаражі у Блумінгтоні він модифікував мотоцикл. Наголошується, що майстер замінив бензиновий двигун 14-галоновою бочкою з нагрівальною спіраллю, яка нагріває рідину до 300 градусів. В результаті напій перетворюється на перегріту пару у форсунках, які наводять мотоцикл у рух.

Винахідник зазначає, що ціни на бензин зростають, і це його наштовхнуло на думку створити транспорт, який зможе працювати на пиві. За його словами, мотоцикл може розігнатися до 241 кілометра на годину, але це лише попередні дані, адже максимальні можливості «залізного коня» ще потрібно з’ясувати.

Син винахідника підкреслив, що мотоцикл не принципово заправляти одним пивом. Він зможе працювати практично на будь-якому напою – від енергетиків до кави. Творці незвичайного транспортного засобу зазначають, що мотоцикл згодом стане ще одним екземпляром у їхньому домашньому музеї винаходів.