Створення автомобіля – копітка багаторічна праця і величезна відповідальність, але навіть при належному підході до розробки автомобіля, можлива ситуація, коли в машині будуть недоробки. Про одну з таких недоробок на автомобілях марки Jeep стало відомо нещодавно. Виявилося, що власники моделі Cherokee 2014-2016 років випуску можуть зіткнутися з несподіваним спалахом.

Проблема виявилася досить банальною, але попри це, не менш небезпечною. Під кампанію відкликає 132 099 авто в США. Модуль дверей з електроприводом (задня кришка багажника) розташований у місці, яке піддається попаданню води, що може призвести до короткого замикання. Це, своєю чергою, може спровокувати пожежу.

При цьому в Національному управлінні безпеки дорожнього руху США уточнили, що ця відзивна кампанія стосується і тих автомобілів, які раніше були доопрацьовані під час попередньої кампанії відкликання у 2015 році. Проблему з загоряннями в багажниках кросоверів Cherokee 2014-2015 років випуску в компанії почали детальніше вивчати тільки у 2022 році.

Старт добровільної кампанії від відкликання від концерну Stellantis відбувся 4 травня. У самій компанії вважають, що автомобілі з проблемним модулем були виготовлені з 27 лютого 2013 по 9 вересня 2015 року. При цьому в компанії поки не уточнили, що варто робити власникам. Приблизний термін, коли в компанії все ж таки зможуть дати рекомендації нинішнім власникам Cherokee – кінець червня.