На вторинному ринку можна виявити автомобілі, здатні без серйозних проблем прослужити власнику 500 000 кілометрів і навіть більше. Українцям назвали один із таких варіантів.

Це кросовер Volkswagen Tiguan, який вийшов на ринок у 2008 році. Зараз пропонуються екземпляри з пробігом понад 500 000 кілометрів, що здається дивним, особливо в сегменті компакт-кросів.

Переважна більшість Тигуанів-довгожителів – це екземпляри з турбованим дизельним агрегатом об’ємом 2,0 літра та 6-швидкісний АКПП Aisin.

Експерт вважає, що це очікувано, оскільки альтернативні бензинові турбоагрегати відзначилися великою кількістю проблем. DSG, що йде з деякими з них роботизована коробка передач, виходжує часто не більше 250 000 кілометрів. Що ж до МКПП, то живучість цієї коробки можна назвати відмінною.

Якщо не брати до уваги DSG і малооб’ємні бензинові турбомотори, то в іншому Tiguan може здивувати своєю живучістю. Його кузов добре протистоїть корозії, проводка теж не гниє, а інтер’єр зроблений із якісних матеріалів.