Автомобільні художники, що намалювали екстер’єр майбутнього SUV-бюджетника Skoda, який зараз відомий під заводським найменуванням Small, черпали натхнення з опублікованих раніше офіційних скетчів. Про це пише Wheel News.

Судячи з викладеного в Мережу рендеру, Skoda Small отримає відносно просту на перший погляд оптику, яка виявиться стикованою із заглушкою в місці, де зазвичай розташовується решітка радіатора.

У нижню частину переднього бампера буде акуратно вписаний великий повітрозабірник із внутрішнім малюнком у вигляді осередків, на даху встановлені рейлінги, а нижня частина боковин виявиться прикрита накладками із незабарвленого пластику.

Новий кросовер Skoda заявлений як повністю електричний, так що він має стати двоюрідним братом майбутнього Volkswagen ID.2 X, а також скласти конкуренцію новому Renault 4, прем’єра якого, як і у випадку з моделлю Small, запланована на 2025 рік.

Крім того, він повинен виявитися найкомпактнішим SUV в лінійці чеської марки з довжиною близько 4100 мм, а також змінити в модельному ряду Skoda відразу дві моделі – Fabia і Kamiq.

Передбачається, що машину намагатимуться зробити максимально дешевою, в чому їй допоможе лише один електромотор, встановлений спереду, та компактний літій-іонний акумулятор лише на 38 кВт/год.

Орієнтовна ціна новинки вже розкрита – 25 тисяч євро.