Lexus показали новий знімок позашляховика GX 2024 на базі Toyota Land Cruiser 300. Прем’єра нової моделі відбудеться вже 8 червня. Фото опублікували у Instagram-акаунті бренду, повідомляє «Фокус».

На новому знімку показано задню частину Lexus GX 2024. Задні ліхтарі з’єднані в один блок з вузькою світлодіодною смугою. Над нею розташована назва бренду.

Також на фото можна розглянути частину бокового профілю новинки. Lexus GX наступного покоління буде схожим на Toyota Land Cruiser та Prado, але отримає безліч змін. У Lexus бічний профіль має пряміші лінії, ніж у Toyota. Крім цього Lexus GX оснастять новими бічними дзеркалами.

Новий Lexus GX буде заснований на платформі TNGA-F, як і Toyota Land Cruiser 300. Це оновлена архітектура з рамною конструкцією.

Також позашляховики розділять силові установки, зокрема 3,5-літровий турбований бензиновий двигун V6 потужністю 415 к.с. і 650 Нм крутного моменту. У майбутньому Lexus GX отримає гібридну модифікацію.

Крім нового позашляховика GX, 8 червня Lexus представлять і компактний кросовер LBX. Модель є розкішнішою версією Toyota Yaris Cross.