Опубліковано офіційні фото Mitsubishi XFC. Бюджетний компактний кросовер презентують у серпні на автошоу в Індонезії. Перші подробиці моделі з’явилися на сайті японського автовиробника, повідомляє «Фокус».

Кросовер Mitsubishi XFC стане більш доступною альтернативою моделі ASX. Стартова ціна кросовера становитиме близько 20 000 доларів.

Судячи з рендеру, новий Mitsubishi XFC мало зміниться в порівнянні з передсерійним концепт-каром. У нього мускулистий дизайн з розширеними крилами, величезними радіаторними ґратами і тоненькими світлодіодними фарами.

На фото салону видно динаміки аудіосистеми, яку розробила Yamaha. Розробники стверджують, що внутрішній простір буде одним із найбільших у класі.

Характеристики Mitsubishi XFC поки не розкривають, але відомо, що він отримає бензиновий двигун та повний привід із набором режимів для різних типів бездоріжжя.

Кросовер Mitsubishi XFC стане однією з чотирьох нових моделей, які представлять у 2023 році. Поряд з ним покажуть новий Mitsubishi L200 та відроджений Colt.