У США виявили покинутий Pontiac GTO 1970 року. Раритетне спортивне авто не їздило майже 30 років. Про це повідомляє «Фокус» із посиланням на сайт Autoevolution.

Рідкісний Pontiac GTO експлуатувався в штаті Массачусетс, але на початку 90-х його припаркували просто неба і забули про нього. За три десятиліття просто неба автомобіль проіржавів, а його фарба облізла. У салоні Pontiac GTO пошкоджено обробку, а двигун не заводиться.

Експерти встановили, що знайдений автомобіль – рідкісна спортивна версія Pontiac GTO The Judge. У 1970 році випустили лише 3 629 таких купе — це менше 10% від усіх випущених GTO.

Pontiac GTO The Judge відрізнялися потужними двигунами, заднім спойлером та особливою обробкою. До того ж, комплектація саме цього автомобіля враховує кондиціонер, електросклопідйомники і підсилювач керма.

Під капотом Pontiac GTO The Judge встановлений 6,5-літровий V8 потужністю 350 к. с., а в парі з ним працює 3-ступінчаста автоматична КПП. Новим таке авто розганялося до 100 км/год за 7,3 секунди і розвивало 200 км/год.