У травні на українському ринку нових автомобілів знову лідирував кросовер Renault.

Компактний кросовер Renault Duster зберіг свою популярність: 472 покупці віддали перевагу цьому автомобілю, повідомляє Avtosota із посиланням на Укравтопром.

До трійки лідерів також увійшли Toyota RAV-4 і Toyota Corolla, зміцнивши свої позиції на ринку.

Вражає, що на десять найбільш популярних моделей припадає більше третини (35%) від загального обсягу продажів на ринку нових легкових автомобілів за попередній місяць.

Нижче наведено десятку найпопулярніших моделей у травні з відповідною кількістю проданих одиниць:

  1. Renault Duster – 472 шт.
  2. Toyota RAV-4 – 253 шт.
  3. Toyota Corolla – 172 шт.
  4. Volkswagen ID.4 – 168 шт.
  5. Hyundai Tucson – 155 од.
  6. Mazda CX5 – 137 одиниць.
  7. Nissan Qashqai – 109 одиниць.
  8. Suzuki Vitara – 109 одиниць.
  9. Dongfeng/Honda M-NV – 107 одиниць.
  10. Volkswagen Touareg – 104 од.

Домінування Renault Duster і присутність у першій десятці популярних моделей Toyota відображають вподобання українських автолюбителів. Ці автомобілі, відомі своєю надійністю, продуктивністю і функціональністю, продовжують завойовувати увагу і довіру споживачів на українському ринку.

Оскільки попит на кросовери та компактні позашляховики залишається високим, незмінна популярність Renault Duster демонструє його здатність задовольняти потреби та вподобання українських покупців. Аналогічно, включення Toyota до трійки лідерів підкреслює стабільну ефективність та привабливість бренду.

Оскільки значна частина продажів сконцентрована на цих десяти моделях, очевидно, що ці автомобілі відіграють вирішальну роль у формуванні українського ринку нових автомобілів. Оскільки автомобільна галузь продовжує розвиватися, буде цікаво спостерігати за тим, як можуть змінитися рейтинги в найближчі місяці, коли на ринок вийдуть нові моделі та інновації.