Китайський автопром має багато гідних автомобілів, котрі отримали гарний авторитет серед водіїв, але у всіх бувають злети та падіння. І саме про “падіння” ми сьогодні поговоримо.

Бренд Chery має гарну репутацію на авторинку, але є у виробника моделі, котрі отримали найгіршу оцінку від водіїв, пише Wheel News.

Chery QQ

Дебют автомобіля був на початку 2000-х і тоді ж стався справжній ажіотаж на модель. Адже автомобіль відповідав всім потребам водіння по місту, він був компактний та бюджетний. Але на цьому всі переваги Chery QQ закінчились.

  • Якість збірки та надійність

Водії вже після декількох місяців експлуатації автомобіля почали помічати проблеми з електричною системою автомобіля. До проблем з акумулятором додались і перебої в роботі двигуна, а також несправність трансмісії.

  • Невисока продуктивність

Ще одним розчаруванням для водіїв стала продуктивність автомобіля. Погана керованість призвела до потенційно небезпечних ситуацій на дорозі, котрі залишили по собі “гіркий” слід.

  • Дизайн інтер’єру та комфорт:

Салон Chery QQ також отримав гори критики. В першу чергу водії скаржились на дискомфорт протягом довгої поїздки. Адже простір не дозволяв насолоджуватись подорожжю ні водієві, ні пасажирам.

Chery Tiggo

Chery Tiggo мав стати універсальним позашляховиком, котрий приваблював водіїв і ціною, і технічними характеристиками. Але плани розробників не мали успіху, адже водії розкритикували позашляховик.

  • Якість збірки та надійність

Несправність двигуна, проблеми з трансмісією та підвіскою залишили неприємний спогад у всіх власників моделі Chery Tiggo.

  • Низька керованість та якість їзди

І хоча позашляховик позиціонував себе, як комфортабельне авто, але водії не відчули обіцяних переваг. Жорстка підвіска, що трясла під час їзди, здійняла шквал критики.

  • Відсутність сучасних засобів безпеки

Важливою складовою транспортних засобів є безпека, котрої не спостерігалось в моделі Chery Tiggo. Водії скаржились на відсутність електронної системи курсової стійкості, моніторингу сліпих зон та передових систем допомоги водієві.

Звісно, що в кожного водія свої критерії оцінювання транспортного засобу. В цій статі ми назвали найпоширеніші скарги водіїв, котрі тестили автомобілі певний час.