Недавно були зроблені нові шпигунські фотографії, на яких було зображено кросовер Skoda Kodiaq модельного року 2024 під час його випробувань на відомій автомобільній трасі Нюрбургрінг.

Зображення надали важливу інформацію про оновлення в дизайні та технічних характеристиках цього популярного кросовера, пише MMR.

На зображеннях видно, що новий Skoda Kodiaq отримав значні зміни в екстер’єрі. Передній бампер був перероблений, щоб надати автомобілю більш сучасний та агресивний вигляд. Оновлений Kodiaq також отримав нову решітку радіатора, яка стала ширшою і має більш виразний дизайн. Здається, що передні фари отримали оновлення, хоча деталі ще залишаються прикритими через маскувальне покриття. Завдяки цим змінам автомобіль має більш сучасний і динамічний вигляд.

Щодо технічних аспектів, поки немає точних деталей про оновлення двигунів для 2024 року, але очікується, що Skoda впровадить нові ефективніші варіанти. Ймовірно, відбудуться покращення щодо шасі, динаміки і рівня комфорту.

Skoda Kodiaq є одним з найуспішніших моделей марки і очолив рейтинг продажів компанії. Нову модель кросовера планують презентувати наприкінці цього року, а до дилерів планується надійти на початку наступного року.