Водії уважно слідкують за змінами в законодавстві, пам’ятають про розміщення камер відеофіксації, але забувають про один маленький, але соціально важливий нюанс. І мова сьогодні про паркування на місцях для людей з інвалідністю, пише Wheel News.

Звісно, що такі порушення не залишаються без наказаними, але водіїв ніщо не зупиняє порушити ПДР. У 2023 році порушення даного правила несе за собою штраф у розмірі від 1020 до 1700 гривень. За повторне порушення паркування водій отримає штраф у розмірі від 2000 до 2550 гривень.

Але це не єдиний фактор, що впливає на покарання. Адже у разі перешкоджання дороги особі з інвалідністю або її транспортуванню водій отримає штраф від 1000 до 1700 гривень.

Водіям потрібно запам’ятати раз і назавжди, що знак “Водій з інвалідністю” – це не просто картинка, а тому потрібно дотримуватись всіх правил, що зазначені в Правилах дорожнього руху. На автомобілі такого громадянина має бути спеціальна наклейка, котру використовують особи з однією або двома групами інвалідності. Цікаво, що були випадки, коли водії наклеювали такий знак не маючи жодного відношення до даної категорії водіїв, а тому отримали штраф за незаконне використання даного знака у розмірі від 1000 до 2700 гривень.