ТОП три помилки водіїв при їзді у спекуПід час літньої спеки автомобілісти та їх пасажири стикаються зі значними труднощами, оскільки поїздка на нагрітому сонцем авто може стати справжнім переживанням.

Згідно з матеріалом на сайті «Апостроф», було зазначено, що деякі дії автомобілістів, спрямовані на подолання високих температур в салоні, фактично погіршують ситуацію.

Кондиціонер

Багато водіїв миттєво увімкнюють кондиціонер, як тільки сідають за кермо. Проте, рекомендується спочатку просто провітрити автомобіль. Поспішне включення кондиціонера збільшує навантаження на двигун.

Вода

У будь-якій поїздці, навіть на короткі відстані, варто мати при собі воду. Якщо протягом спекотного дня тривалий час не пити рідину, існує ризик втрати концентрації та погіршення самопочуття, що може призвести до серйозних наслідків під час водіння.

Пасажири

У разі необхідності вийти з автомобіля, наприклад, в магазин, важливо завжди брати з собою як дитину, так і домашніх тварин, навіть якщо це не дуже зручно.

Залишати дітей або тварин у салоні автомобіля під час спеки є небезпечним, оскільки вони можуть страждати від теплового удару.