Водії уважно стежать за змінами в законодавстві, запам’ятовуючи розташування камер, але забуваючи про маленький, але соціально важливий нюанс. Сьогодні мова піде про паркувальні місця для інвалідів.

Звичайно, такі порушення не залишаються безкарними, але ніщо не заважає водіям порушувати ПДР. У 2023 році за порушення цієї норми передбачено покарання у вигляді штрафу від 1020 до 1700 гривень. За повторне порушення правил паркування водіїв штрафуватимуть від 2000 до 2550 гривень.

Але це не єдиний фактор, який впливає на покарання. Адже водіїв штрафують від 1000 до 1700 гривень, якщо вони перешкоджають дорозі чи руху інваліда.

Водіям необхідно пам’ятати, що знак «Водій-інвалід» – це не просто малюнок, тому необхідно дотримуватись усіх правил, викладених у ПДР. На автомобілях таких громадян має бути наклеєна спеціальна наклейка для інвалідів однієї або двох категорій. Цікаво, що в деяких випадках водії, які наклеювали такі знаки, не маючи стосунку з такими водіями, штрафувалися за незаконне використання знаку від 1000 до 2700 гривень.