Паливна ефективність є одним із важливих параметрів для людей, які прагнуть до того, щоб їхній автомобіль не вимагав високих витрат на покупку пального. Один з варіантів, що дозволяють позбавитися необхідності регулярної купівлі бензину, перехід на електрокари. Втім, як показує практика, на такий кардинальний крок сьогодні готові далеко не всі.

Журналісти видання «Cars» опублікували рейтинг найекономічніших бензинових автомобілів, середня витрата палива яких не перевищує позначки 7,5 літра на 100 км, повідомляє Avtosota.

Mitsubishi Mirage

Перший рядок у цьому ТОП-і дістався компактному японському хетчбеку Mitsubishi Mirage. Згідно з підрахунками аналітиків, такі 5-дверки в середньому витрачають на подолання 100 кілометрів шляху лише 6,5-літрів бензину.

Hyundai Elantra

Друга позиція опинилася за корейським седаном Hyundai Elantra із середньою витратою пального в 7,1-літра на 100 км.

Honda Civic

Замкнув ТОП-3 за цим показником японський Honda Civic (7,1/100).

До п’ятірки найекономічніших бензинових автомобілів у світі станом на 2023-го також увійшли: корейський Kia Rio та японська Toyota Corolla.

Як зазначають автори цього рейтингу, у середньому обидві ці моделі витрачають на 100 км дистанції приблизно 7,4 літра бензину.