При виборі автомобіля на вторинному ринку кожен автолюбитель хоче купити надійний автомобіль, який не доставлятиме проблем і не ламатиметься. При цьому постійне та правильне обслуговування автомобіля ніхто не скасовував.

Якщо звернути увагу лише на автомобілі з великим пробігом, то у світових рейтингах фігуруватимуть ті самі автомобілі. Експерти назвали 3 авто, які без проблем їздять по 10-20 років і не ламаються, пише AmperCar.

Lexus RX 2 та 3 покоління

Одним із найнадійніших автомобілів у світі вважається японський Лексус RX 2 та 3 покоління з атмосферними моторами. Друге покоління почали випускати у 2003 році з невибагливим атмосферним двигуном V6 на 3.3 л потужністю 230 к. с. у парі з 5-ступінчастим автоматом та повним приводом. Місце збірки Японія та Канада. Після рестайлінгу в 2007 році кросовер отримав більш потужний двигун на 3.5 л потужністю 277 к. с. у парі з 6 АКПП.

3 покоління почали випускати у 2008 році, тут уже кросовер почав виглядати сучасніше. У нього з’явилися більш звужені фари та спортивний бампер з великим повітрозабірником. При чому такий дизайн виглядає не застарілим навіть зараз, тому кросовер можна розглядати до покупки. У 3 покоління залишився той же мотор на 277 к. с. та повний привід. У 2010 році почали продавати версію з переднім приводом та мотором на 2.7 л потужністю 188 к. с.

Toyota Camry 5 та 6 покоління

Toyota Camry по-справжньому культовий автомобіль у всьому світі, а в Україні у нього ціла армія шанувальників. При чому японському бізнес-седану немає рівних як у сегменті нових машин, так і на вторинному ринку. Найнадійніші Камрі з великим пробігом – це 5 та 6 покоління. П’яте покоління почали випускати в 2001 році з атмосферними двигунами на 2.4 – 3.0 л потужністю 150-180 к. с. у парі з 4-ступінчастим автоматом. Така зв’язка моторів і коробок вважається мало не вічною, а машини їздять досі, і дуже популярні на вторинному ринку.

Камрі 6 покоління теж вважається дуже надійною. При цьому її зовнішність виглядає не дуже застарілий навіть зараз. Шосте покоління почали випускати у 2006 році. Бізнес седан продавався з атмосферними моторами на 2.4 – 3.5 л потужністю 167 – 277 к. с. у парі з 6-ступінчастим автоматом, на яких досі їздять без проблем. 2009 року автомобіль отримав невеликий рестайлінг.

Subaru Forester 2 та 3 покоління

У Subaru Forester теж досить шанувальників в Україні, а 2 і 3 покоління даного кросовера вважається найнадійнішими. У нас автомобіль цінують за якість японської збірки і знаменитий семитричний повний привід. Друге покоління почали продавати в 2002 році. Найнадійнішими вважаються атмосферні мотори на 2.0 – 2.5 л потужністю 130 – 170 к. с. у парі з 4-ступінчастим автоматом та повним приводом. Така зв’язка вважається найнадійнішою. Форестер також мав версії з турбомоторами.

3 покоління почали випускати в 2008 році, Японський кросовер значно покращав зовні та всередині, плюс додав у габаритах. У нас культовий автомобіль продавався з надійними атмосферними двигунами на 2.0 – 2.5 л потужністю 150 -172 к. с., у парі з механікою або автоматом плюс повний привід. Також були турбомотори та вперше з’явився турбодизель.