У Верховній Раді зареєстрували законопроект, який передбачає позбавлення права на покупку транспортного засобу громадян, які мають борги за житлово-комунальні послуги.

Про це повідомила екс-очільниця Податкового комітету ВР Ніна Южаніна, пише TrueUA. Ініціатором законодавчої ініціативи є Кабінет міністрів.

Так, документом пропонується при реєстрації автомобіля в обов’язковому порядку здійснення перевірки на предмет того, чи є покупець у Єдиному реєстрі боржників. У разі підтвердження інформації реєструвати транспортний засіб такій особі заборонять.

Крім того, банківські установи на вимогу судового виконавця повинні не продовжувати депозитні договори, сповіщаючи виконавця про суму депозиту в відсотках, а після — накладати арешт на депозит та передавати ці гроші в рахунок погашення боргу.

Нагадаємо, уряд ухвалив рішення про проведення експериментального проекту зі спрощеною процедурою оформлення субсидій. Проект має на меті максимально спростити процедуру звернення громадян за житловою субсидією і забезпечити швидке ухвалення рішення щодо її надання.