За результатами засідання Комітету з питань транспорту та інфраструктури, стало відомо, що в Україні можуть легалізувати праворульні авто для військовослужбовців. Про це йдеться у повідомленні пресслужби апарату Верховної Ради України.

“Члени Комітету розглянули та рекомендували Верховній Раді підтримати законопроєкт №9238 про внесення змін до статті 29 Закону України “Про дорожній рух” щодо надання дозволу військовослужбовцям у період дії правового режиму воєнного стану використовувати в дорожньому русі транспортні засоби з правим розташуванням керма”, – йдеться у повідомленні.

Пікапи, броньовані авто, реанімобілі, позашляховики, мікроавтобуси тощо можна придбати у Британії чи Японії, але з огляду на лівосторонній рух у цих країнах вони мають праве розташування керма, кажуть у Комітеті.

Законопроєкт дозволить участь у дорожньому русі транспортних засобів із правим розташуванням керма для всіх офіційних формувань ЗСУ на період дії воєнного стану і протягом 90 днів після його скасування. Такі зміни підвищать спроможність Сил оборони України належно й ефективно виконувати покладені на них завдання по захисту країни.

Законопроєкт №9238 погоджено з військовими.