Як і очікувалося, кросовер BMW XM викликав значний інтерес серед заможних людей в Україні. За останній місяць Instagram-акаунт topcars_ua, відомий тим, що фіксує ексклюзивні автомобілі на наших дорогах, поділився зображеннями трьох таких надзвичайних гібридних транспортних засобів.

Ця модель набула безпрецедентної популярності в їхній галереї, затьмаривши всі інші моделі, незважаючи на те, що XM є найрозкішнішим автомобілем у лінійці BMW, ціни на який починаються від 182 000 євро, пише Avtosota.

Перший автомобіль BMW XM в Україні був помічений місяць тому, зареєстрований у Дніпрі. Згодом були сфотографовані ще два автомобілі, обидва з київськими номерами. Останнє поповнення колекції було зафіксовано лише кілька днів тому.

Тим не менш, слід визнати, що реальна кількість BMW XM в Україні, ймовірно, перевищує ті, що представлені на фото. Крім того, на складах дилерських центрів може бути кілька одиниць, які наразі знаходяться в наявності.

Привабливість кросовера XM для заможних шанувальників BMW в Україні цілком зрозуміла. Саме ця модель була розроблена знаменитим підрозділом M і є другою окремою пропозицією в історії, після оригінального купе M1 1979 року (оскільки звичайних версій кросовера не існує).

Примітно, що XM утримує титул найпотужнішого кросовера у виробничій лінійці BMW: його гібридна силова установка, що працює на 4,4-літровому двигуні V8, генерує приголомшливі 653 кінські сили і 800 Нм крутного моменту. Крім того, на горизонті з’явився ще більш потужний варіант, відомий як Label Red, який обіцяє 748 кінських сил і вражаючі 1000 Нм крутного моменту.

Незважаючи на свою вагу в 2,7 тонни, BMW XM долає спринт від 0 до 100 км/год всього за 4,3 секунди, досягаючи максимальної швидкості 270 км/год. Більше того, його статус гібрида, що підключається, дозволяє йому працювати на електриці, долаючи до 88 км завдяки ємному акумулятору на 25,7 кіловат-годин.

До речі, незабаром у продажу з’явиться стандартний BMW XM 50e, який може похвалитися 475 кінськими силами, зберігаючи при цьому крутний момент у 700 Нм, як і середньорозмірна версія. Цей кросовер коштуватиме трохи більше 130 000 євро.