В Індії представили бюджетний седан Suzuki Tour H1. Автомобіль є базовою версією моделі Alto K10 з нефарбованими бамперами та спрощеним оснащенням.

Про це розповіли на сайті Carscoops, інформує «Фокус».

Suzuki Tour H1 отримав нефарбовані передній і задній бампери, а також компактні колісні диски без ковпаків. Новинка доступна в трьох кольорах: сріблястий, гранітний сірий і арктичний білий.

Довжина Suzuki Tour H1 навіть менша, ніж у популярного тридверного хетчбека Fiat 500. Проте седан пропонує чотири посадкові місця.

Габарити Suzuki Tour H1:

  • довжина — 3530 мм;
  • ширина — 1290 мм;
  • висота — 1475 мм;
  • колісна база — 2360 мм.

В інтер’єрі немає сенсорного дисплея інформаційно-розважальної системи як в Alto K10. При цьому модель зберегла цифрову панель приладів, передні подушки безпеки, кондиціонер і підстаканники.

Suzuki Tour H1 оснащений 1,0-літровим атмосферним бензиновим двигуном потужністю 67 к.с. і 89 Нм крутного моменту. Також доступна версія, що працює на стисненому природному газі, яка видає потужність 57 к.с. і 82 Нм крутного моменту. Мотори працюють у парі з п’ятиступінчастою механічною коробкою передач.

Suzuki Tour H1 уже доступний для замовлення в Індії. Початкова вартість седана становить 4 869 доларів (близько 180 000 гривень за актуальним курсом).