Нещодавно на українському ринку з’явився Chevrolet Menlo – доступний електричний кросовер, що пропонує безліч конфігурацій. Ця бюджетна модель вартістю близько 24 000 доларів США привернула увагу своїми вражаючими характеристиками та технічними характеристиками, пише Avtosota.

Chevrolet Menlo, що виробляється в Китаї на спільному підприємстві General Motors і SAIC, – це 4,6-метровий кросовер, що характеризується витонченим і стриманим дизайном. З довгим капотом і м’язистими розширеними крилами, він випромінює впевнену і сучасну естетику.

Тільки зазирніть всередину Chevrolet Menlo, і ви побачите добре обладнаний інтер’єр з поєднанням тканинного та шкіряного оздоблення. Автомобіль може похвалитися віртуальною панеллю приладів і просторим 10,1-дюймовим сенсорним дисплеєм, що забезпечує легкий доступ до різних функцій і елементів керування. Завдяки щедрому об’єму багажника від 433 до 1077 літрів, Menlo пропонує достатньо місця для зберігання повсякденних речей.

З точки зору оснащення бюджетний електричний кросовер Chevrolet Menlo не розчаровує. Топова версія оснащена такими бажаними функціями, як панорамний дах, камери кругового огляду для поліпшення видимості, доступ до салону зі смартфона та система паркувального автопілота. Крім того, Menlo включає в себе основні технології безпеки, включаючи автоматичне гальмування, систему допомоги при утриманні в смузі руху та систему моніторингу сліпих зон, що гарантує безпеку водіння для пасажирів.

Технічка

Під капотом нового Chevrolet Menlo знаходиться потужний 170-сильний двигун, що приводить в дію передню вісь, доповнений батареєю ємністю 61,1 кВт-год. Ця комбінація забезпечує вражаючу продуктивність, дозволяючи Menlo розганятися від 0 до 100 км/год всього за 9,6 секунди і досягати максимальної швидкості 170 км/год. Крім того, з чудовим запасом ходу в 518 км водії можуть насолоджуватися тривалими поїздками, не турбуючись про часту підзарядку.

Для тих, хто шукає більш економічний варіант, на українському ринку також доступні моделі Chevrolet Menlo до 2022 року випуску. Ці версії оснащені трохи менш потужним 150-сильним двигуном у парі з батареєю ємністю 52,5 кВт-год, що забезпечує запас ходу 410 км.

Поява Chevrolet Menlo в Україні надає споживачам привабливий та доступний електричний кросовер. Завдяки конкурентоспроможній ціні, добре обладнаному салону та вражаючим технічним характеристикам, ця модель має на меті привернути увагу екологічно свідомих водіїв, які шукають надійний та економічно вигідний електромобіль. Незалежно від того, чи ви оберете останню версію, чи модель до 2022 року, Chevrolet Menlo обіцяє забезпечити приємний та екологічний досвід водіння.