Було представлено бюджетний седан Suzuki Tour H1 в Індії. Ця модель є базовою версією автомобіля Alto K10 з нефарбованими бамперами та скороченим оснащенням.

Suzuki Tour H1 отримав нефарбовані передній і задній бампери, а також компактні колісні диски без ковпаків. Новинка доступна в трьох кольорах: сріблястий, гранітний сірий і арктичний білий.

Довжина Suzuki Tour H1 навіть менша, ніж у популярного тридверного хетчбека Fiat 500. Проте седан пропонує чотири посадкові місця.

Габарити Suzuki Tour H1:

  • довжина — 3530 мм;
  • ширина — 1290 мм;
  • висота — 1475 мм;
  • колісна база — 2360 мм.

В інтер’єрі немає сенсорного дисплея інформаційно-розважальної системи, як в Alto K10. Водночас модель зберегла цифрову панель приладів, передні подушки безпеки, кондиціонер і підстаканники.

Suzuki Tour H1 оснащений 1,0-літровим атмосферним бензиновим двигуном, який має потужність 67 к.с. та крутний момент 89 Нм. Також доступна версія, яка працює на стисненому природному газі, і має меншу потужність – 57 к.с. і крутний момент 82 Нм. Обидва двигуни поєднані з п’ятиступінчастою механічною коробкою передач.

Suzuki Tour H1 уже доступний для замовлення в Індії. Початкова вартість седана становить 4 869 доларів або 180 000 гривень за актуальним курсом.