Агентство Driver Power, дочірня структура британської автомобільної компанії Autovia, підбило підсумки року на вибір автомобіля, який робить свого нового власника щасливим.

Це поняття зовсім не тотожне якості або списку опцій для комфорту, воно складніше. У дуже спрощеному вигляді його можна описати як – ви посміхатиметеся чи плакатимете від усвідомлення, скільки грошей витратили на машину, коли як слід з нею познайомитеся?

Driver Power має аудиторію у 6 млн користувачів на своєму сайті та 3 млн у соцмережах, але що важливіше – навіть в епоху цифрових технологій видання все ще продає до 1,2 млн друкованих версій свого журналу на рік.

Більшість покупців відноситься до автомобільних ентузіастів, які не соромляться ставити багато хитромудрих питань про нові машини. Вони ж охоче діляться особистим досвідом їх експлуатації, тому даних для вибору найпривабливіших автомобілів редактори журналу вистачає.

10 авто

Як повідомляє Avtosota, цього року беззаперечним лідером став Citroen C4 та його електрична версія e-C4, вони набрали сенсаційні 93,39% позитивних оцінок та посіли перші місця у шести номінаціях із десяти.

На другому місці опинився Kia Sorento, який був чемпіоном у 2020 році. Це до того, що навіть нові моделі можуть стати актуальними і привабливими, залежно від обставин. Третє місце дісталося Lexus RX.

10 авто

Citroen C4 оцінили за його універсальність і зручність як сімейний автомобіль — наприклад, через невелике споживання палива та високу надійність він не обтяжує сімейний бюджет. Модель сподобалася користувачам зручною системою крісел, яку легко адаптувати до дітей різного віку. Британські автомобілісти відзначили його хорошу керованість та безпеку, а також можливість взаємодії з гаджетами користувача.