Ексклюзивний кросовер BMW XM з’являється на українських дорогах і це не дивно, адже автомобіль відрізняється яскравим дизайном та якісними технічними характеристиками.

На сторінці topcars_ua в Instagram, який публікує світлини унікальних транспортних засобів, зафіксовано вже три подібні моделі в Україні. Ціна такого красеня від 182 000 євро.

Вперше BMW XM помітили зареєстрували в Дніпрі. Інші дві моделі мали київські номери. Перший автомобіль з’явився в Україні наприкінці весни, а два останніх декілька днів тому. Але це лише ті автомобілі про які нам відомо, адже їх може бути набагато більше.

Модель розроблена знаменитим підрозділом M і є другою окремою пропозицією в історії, після оригінального купе M1 1979 року (оскільки звичайних версій кросовера не існує).

Кросовер BMW XM має авторитет серед всіх кросоверів, як найпотужніший автомобіль в лінійці BMW. Під капотом автомобіля знаходиться гібридна силова установка, що працює на 4,4-літровому двигуні V8 та видає 653 кінські сили і 800 Нм крутного моменту. Вже зараз відомо, що існує більш потужна модель на 748 кінських сил і вражаючі 1000 Нм крутного моменту – Label Red.

За 4,3 секунди кросовер набирає “сотку”, а його максимум – 270 км/год. І ці неймовірним показникам не заважають 2,7 тонни ваги кросовера. Запас ходу гібрида складає 88 км.

Відомо, що невдовзі буде представлено BMW XM 50e з 475 кінськими силами та 700 Нм крутного моменту.