Новий Volkswagen Beetle не з’явиться найближчим часом. Про це заявив СЕО Volkswagen Томас Шеффер британському виданню Autocar, повідомляє «Фокус».

За його словами, Beetle — знакове ім’я для Volkswagen, але потрібно дивитися вперед, а не назад. Хоча нещодавно в Парижі було представлено електричний концепт-кар Volkswagen Beetle, наразі про розробку нового покоління моделі не йдеться.

Томас Шефер вважає, що час моделі минув і наразі її відродження не має сенсу з маркетингового погляду. СЕО Volkswagen зазначив, що у концерну вистачає грошей на нові електричні моделі, але їх варто вкладати в більш перспективні проєкти. Як приклад він навів ситуацію в середині 70-х, коли Volkswagen Beetle, що вже став культовим, поступився місцем більш сучасній моделі Golf.

Примітно, що попередник Шеффера Герберт Дісс цілком серйозно розглядав відродження Volkswagen Beetle — про це він заявив на початку 2022 року. Новий «Жук» планували як ретроелектромобіль на платформі МЕВ, яку також використовують електрокари Volkswagen ID.