В Україні з’явився новий Mitsubishi Outlander четвертого покоління. Один із перших офіційних автомобілів вдалося сфотографувати журналісту видання «Фокус».

Кросовер Mitsubishi Outlander четвертої генерації випускають з кінця 2021 року і в Україну вже неофіційно ввозять вживані авто цієї моделі.

Mitsubishi Outlander 2023 побудований на платформі нового Nissan X-Trail, але дещо більший за побратима за габаритами — 4710 мм в довжину і 1862 мм в ширину. Дизайн кросовера кардинально змінився і став агресивнішим та виразнішим. У авто високий капот, рельєфні боковини і «двоповерхова» оптика.

Збільшені розміри дали змогу зробити новий Mitsubishi Outlander просторішим. Модель запропонована у версіях на 5 і 7 місць. У салоні поліпшено матеріали оздоблення і з’явилася віртуальна панель приладів.

Конкретно цей Mitsubishi Outlander 2023 оснащений 2,5-літровим бензиновим двигуном потужністю 184 к. с. і варіатором. Крім того, в лінійці залишився гібрид Mitsubishi Outlander PHEV, який можна підзарядити, — його потужність зросла до 248 к. с., а запас ходу на електротязі збільшено до 87 км.