У США повернули до життя рідкісне купе Mercedes-Benz 220 SE 1965 року. Автомобіль простояв у гаражі 28 років. Відео з відновленням авто з’явилося на YouТube-каналі WD Detailing, повідомляє «Фокус».

Цей Mercedes S-Class свого часу був зіркою автошоу — брав участь в автосалоні у Нью-Йорку (за іншою версією — в Чикаго). Машину активно експлуатували протягом 30 років, але в 1995 році поставили на прикол у гаражі.

Стан авто не найкращий — фарба місцями потріскалася, присутні й плями іржі. Салон Mercedes 220 SE був частково розібраний, але основні деталі збереглися в багажнику та гаражі.

Автомобіль оснащений інжекторною рядною шісткою об’ємом 2,2 л і потужністю 120 к. с., а також 4-ступінчастою механічною КПП. Він отримав люк у даху, а його салон оздоблений шкірою.

Mercedes 220 SE відчистили та відмили, а його салон зібрали. Двигун пройшов обслуговування, і після нескладних маніпуляцій його без проблем завели. Крім того, автомобіль зміг виїхати з гаража без сторонньої допомоги. Тепер його відреставрують до оригінального стану.