У 21 столітті кросовери стали найбільш затребуваним типом кузова, завоювавши величезну популярність серед українських автолюбителів. Якщо ви шукаєте кросовер за розумною ціною, AUTO.RIA підготував добірку найкращих варіантів, доступних в середньому за $10 000, пише Avtosota.

Nissan Qashqai: надійний вибір

Nissan Qashqai, доступний у продажу в кількості 330 одиниць, є відмінним варіантом. Модельний ряд охоплює роки випуску з 2008 по 2012, що надає потенційним покупцям пристойний вибір. Відомий своєю надійністю та універсальністю, Qashqai пропонує комфортний досвід водіння та достатньо місця для пасажирів і вантажу.

Hyundai Santa Fe: поєднання комфорту та доступності

Hyundai Santa Fe – ще один чудовий варіант, який наразі продається в кількості 320 одиниць. Цей кросовер, що випускався з 2006 по 2008 рік, забезпечує баланс між комфортом і доступністю. Santa Fe пропонує просторий салон, плавний хід і ряд функцій, які підвищують як зручність, так і безпеку.

Volkswagen Touareg: нотка розкоші

Для тих, хто шукає розкіш у своєму кросовері, варто звернути увагу на Volkswagen Touareg. З 170 доступними моделями, що охоплюють 2004-2008 роки, Touareg пропонує преміальний досвід водіння. Відомий своїм вишуканим інтер’єром, надійною якістю збірки та потужними характеристиками як на дорозі, так і на бездоріжжі, Touareg дає змогу відчути смак висококласного автомобіля.

Mitsubishi Outlander: універсальність та надійність

Mitsubishi Outlander – це універсальний та надійний варіант, який наразі продається у кількості 170 одиниць. Починаючи з 2007 по 2010 модельний рік, Outlander може похвалитися просторим салоном, зручними сидіннями та репутацією надійного автомобіля. Незалежно від того, чи ви вирішуєте питання міських поїздок, чи вирушаєте у пригоди на вихідні, Outlander забезпечує збалансоване поєднання практичності та продуктивності.

Mazda CX-7: стильний та спортивний вибір

Якщо ви шукаєте кросовер, який поєднує в собі стиль і спортивність, Mazda CX-7 – привабливий варіант. З 140 одиницями, доступними для продажу, що охоплюють модельний період з 2008 по 2011 рік, CX-7 демонструє фірмову мову дизайну Mazda та захоплюючу динаміку водіння. Він пропонує добре обладнаний інтер’єр, маневреність і ряд передових функцій.

Висновок

Коли справа доходить до доступних кросоверів, українські автомобілісти мають широкий вибір. Якщо ви віддаєте перевагу надійності Nissan Qashqai, комфорту Hyundai Santa Fe, розкоші Volkswagen Touareg, універсальності Mitsubishi Outlander або стильній спортивності Mazda CX-7, ви знайдете кросовер на будь-який смак і бюджет. Враховуйте свої потреби, вподобання та доступні моделі, щоб прийняти зважене рішення, яке відповідає вашим вимогам.