Близько шести тисяч військовослужбовців на 126 блокпостах забезпечують встановлення особливого режиму в’їзду та виїзду до населених пунктів.

Минулого тижня для запровадження комендантської години та несення служби із забезпечення громадської безпеки у 34-х населених пунктах держави щодобово залучалося близько 1200 військовослужбовців Національної гвардії, 75 патрульних автомобілів та 45 кінологів із службовими собаками. Про це та інші заходи правового режиму воєнного стану, що забезпечує Національна гвардія України, розповів заступник директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович, інформує видання «Економічні новини».

— Близько шести тисяч військовослужбовців на 126 блокпостах забезпечують встановлення особливого режиму в’їзду та виїзду до населених пунктів, перевірку документів, огляд речей і транспортних засобів, багажу й вантажів, близько трьох тисяч гвардійців щодобово здійснюють надійну охорону 107 об’єктів регіонального і місцевого значення, — повідомив представник ГУ НГУ.

Він додав, що 1200 гвардійців брали участь у 28 заходах контрдиверсійної боротьби у 35 населених пунктах і затримали 31 особу за адміністративні правопорушення та одну — за підозрою у причетності до скоєння злочину проти основ національної безпеки.

— Загалом під час виконання завдань із забезпечення заходів правового режиму воєнного стану за тиждень затримано за скоєння правопорушень 2104 особи, з яких 93 — за кримінальні. Було вилучено: п’ять одиниць холодної зброю, три гранати та 0,4 кг наркотичних речовин, — додав полковник Микола Уршалович.