На росії виявили величезну стоянку з сотнями нових Kia 2022 року випуску. Автомобілі зберігаються на паркінгу підприємства «Автотор» у Калінінграді. Про це повідомляє «Фокус» із посиланням на Autonews РБК.

На парковці зібрані Kia Cerato, Soul та Seltos. Усі вони були випущені на початку 2022 року, проте є недозібраними. В одних авто відсутня передня панель, в інших — дисплей мультимедіа та елементи внутрішнього оздоблення.

Річ у тім, що через санкції, запроваджені після повномасштабного російського вторгнення в Україну, на «Автотор» припинилися поставки автомобільних запчастин і компонентів.

Збірка Kia в Калінінграді остаточно припинилася у квітні 2022 року, і частина недоукомплектованих машин так і залишилися стояти на паркінгу підприємства. Зараз на «Автоторі» збирають китайські BAIC і Kaiyi.

Керівництво заводу заявило, що сподівається в майбутньому дозібрати Kia, але не уточнило коли саме і як отримає відсутні автокомпоненти. Однак тривалий простій просто неба явно не йде на користь машинам.