Опубліковано нові офіційні фото Mitsubishi L200 2024. Наступне покоління пікапа презентують 26 липня. Про це повідомляється на офіційному сайті Mitsubishi, інформує «Фокус».

Новий Mitsubishi L200 показали в камуфляжі, але його дизайн можна розгледіти. Зовнішній вигляд став більш незграбним і брутальним. У пікапа високий капот, широка решітка радіатора, виражені крила і «двоповерхова» оптика.

На фото потрапила позашляхова версія Mitsubishi L200 2024. Вона вирізняється збільшеним кліренсом і посиленою підвіскою, а також шноркелем, бризковиками і спеціальною гумою Geolandar M/T. Саме в такому вигляді новий L200 виступить у змаганні Asia Cross Country Rally в серпні.

Раніше стало відомо, що пікап Mitsubishi L200 порідниться з Nissan Navara — використовуватиме його рамну платформу. Автомобіль дещо підросте в розмірах, а в його салоні поліпшать оздоблення.

Характеристики Mitsubishi L200 2024 поки що не розголошують, проте на фото видно, що під капотом встановлено 2,3-літровий 190-сильний турбодизель від Nissan Navara. Також відомо, що поряд із дизельною версією пікапа вперше запропонують і електричний варіант.