Сідаючи в розпечену машину, нам завжди хочеться, щоби кондиціонер у ній працював якомога швидше і охолоджував салон буквально за лічені секунди. І суттєво прискорити роботу кондиціонера справді можна, передає OBOZREVATEL.

Лайфхаком у своєму TikTok поділився автомобільний експерт @dongchexiaoshimei. За його словами, водії як правило забувають натиснути одну кнопку на панелі приладів і тому їхній охолодження працює так повільно.

Зазвичай сучасні автомобілі мають на своїй панелі дві різні кнопки повітрозабірника, які відповідають за різні режими охолодження. Один з них, який називається режимом свіжого повітря, втягує його з вулиці. Інший охолоджує те повітря, яке вже є всередині салону, методом його рециркуляції. Щоби швидко та якісно охолоджувати авто, потрібно використовувати обидва.

Тим час, експерт стверджує, що 80% водіїв цього не роблять. Тому страждають від спеки у своєму авто.

Щоби скористатись запропонованим лайфхаком, потрібно відкрити всі вікна машини. Зробити це треба ще до того, як ви у неї сядете.

Далі вмикайте автомобільний кондиціонер. Необхідно вибирати максимальний режим та найнижчу температуру. Після цього натискайте всмоктування повітря ззовні і залишайте цей режим працювати на дві хвилини.

Так кондиціонер затягне в салон повітря з вулиці, яке в будь-якому разі прохолодніше, ніж у нагрітому автот. А відчинені вікна допоможуть зробити це швидше.

Коли дві хвилини пройдуть, настане час зачинити вікна і перейти в режим рециркуляції. З цього моменту кондиціонер буде проганяти повітря салону через свою систему і охолоджувати саме цю невелику кількість, на що піде менше часу та енергії.

@dongchexiaoshimei 80% of people do not know how to use the car air conditioner#tiktok#howto#cartok#car #automotive#driving#skills#knowledge#fpy#fyp#tips#foryou ♬ 原聲 — Knowaboutcars — 懂车小师妹