В Україні ринок з продажу авто з пробігом традиційно пропонує набагато більше варіантів, ніж ринок нових машин.

Портал Avtosota переглянув на сайті AUTO.RIA актуальні оголошення про продаж автомобілів, і з’ясував, що можна купити в ціновому діапазоні до 2000 тисяч доларів.

Volkswagen Jetta 1984

$ 1 299

Автор оголошення пише, що авто придбано в жовтні минулого року. Дуже хороший двигун. Кузов у районі сидінь можна підварити. Задня балка теж може бути посилена (на розгляд автосервісу). Передні шини літні, нові. Радіатор теж новий. Машину використовували весь час для роботи та сім’ї. Продається у зв’язку з пошуком мікроавтобуса. Салон чистий, без будь-яких змін. Нова стереосистема. Станом на 6 квітня 2023 року замінено масло, гідрокомпенсатори, прокладку головки блоку циліндрів, сальники клапанів.

Chery SQR 2007

$ 1 750

Автомобіль випущений у 2007 році. Коробка передач механічна. Пробіг – 160 тис. км. Продавець вказує, що машина в хорошому стані, все працює: кондиціонер, гідропідсилювач, підйомники, переоформляється без проблем.

Hyundai Sonata 1996

$ 2 000

Ще один варіант недорого автомобіля – це Hyundai Sonata, випущений у 1996 році. Він має косметичні дефекти, за своїм технічним станом відповідає року випуску, має 2-літровий двигун, їздить на бензині, є кондиціонер. Продавець вказав пробіг 253 тис. км. Професійно виправлені сліди використання, але є невідремонтовані пошкодження. Коробка передач механічна.

Daewoo Sens 2004

$ 1 999

В оголошенні вказано, що авто 2004 року випуску, в хорошому стані, без жодного підкрашування, усе скло – рідне, включно з лобовим, варити фарбувати не потрібно, встановлений газ пропан, газ вписаний у техпаспорт, стоїть гарна аудіосистема, центральний замок, новий АКБ, щодо документів – будь-який вид переоформлення. Має 1.3-літровий двигун, їздить на газу і бензині. Коробка передач механічна.

Geely MR 2007

$ 1 750

Автомобіль 2007 року випуску має 1.5-літровий двигун, їздить на бензині. Продавець вказує, що машина в хорошому стані, на впевненому ходу. З документами повний порядок, торг на переоформлення. Є кондиціонер, коробка передач механічна.