Автомобільні експерти розповіли про марки, чиї справи останнім часом значно погіршилися. Вони оголосили банкрутство в своїх рідних країнах і припиняють продажі по всьому світу.

Один з таких брендів – Brilliance. Ця китайська компанія раніше співпрацювала з BMW і мала позитивну репутацію. Проте, у листопаді минулого року Brilliance оголосила про своє банкрутство. Хоча існує невелика можливість врятуватися, колишній партнер BMW поки що не домовився про покупку акцій.

Інший китайський бренд – Zotye, також стикнувся з фінансовими проблемами. Вони виробляли кросовери, які були дуже схожі на моделі Volkswagen Tiguan та Touareg, але коштували дешевше. Хоча компанія спростувала чутки про банкрутство, важко знайти їхні автомобілі або запчастини до них.

Lifan, ще один китайський бренд, також зазнав краху. Вони випускали різні види транспортних засобів, включаючи мотоцикли та автобуси. Хоча у Китаї можна ще придбати автомобілі Lifan, компанія зіткнулася зі значними складнощами, а старі моделі залишаються непроданими.

SsangYong, корейський виробник позашляховиків, також не зміг уникнути банкрутства. Незважаючи на це, їхні автомобілі відомі своїм співвідношенням ціни та якості і залишаються популярними на вторинному ринку.

Всі ці бренди стикаються з фінансовими проблемами, що впливає на їхню доступність і обслуговування. Незважаючи на їхню минулу популярність, їхнє майбутнє залишається невизначеним.