Черга з автомобілів на міст через Керченську протоку утворилася з боку Краснодарського краю рф, її довжина становить 5 км.

Про це повідомив так званий «глава мінтрансу» Криму Микола Лукашенко, інформує «Флот 2017».

«Під час проведення моніторингу доглядових заходів на Кримському мосту встановлено утворення черги з боку Краснодарського краю на Кримський міст до 5 км, час очікування огляду становив понад дві години», — заявив окупант.

За його словами, для збільшення пропускної спроможності оглядового пункту збільшено штат співробітників на лініях огляду і посилено контроль за їхньою роботою.

При цьому російські телеграм-канали пишуть, що люди стоять у черзі близько п’яти годин.

«Люди стоять у черзі на Кримський міст і лаються. Кажуть, раніше двадцятитонні фури не оглядали, а тепер оглядають бардачки в машинах і дітей на рентген направляють. Ну так вже влаштоване життя в росії: або недобір, або перебір», — пише колаборант і зрадник Олег Царьов.

«Обстановка просто кошмар. Ми ніч не спали. Їхали, щоб проскочити без заторів. А в результаті стоїмо практично без води, їжі, з двома маленькими дітьми. Сил уже немає. Пропускна система зовсім не налагоджена. Ми стоїмо з раннього ранку, коли почнеться пекло, буде взагалі жесть», — розповіла одна із застряглих у заторі росіянок у соцмережах.