Літні мандрівки на автомобілі не у всіх викликають приємні відчуття. Адже в салоні може бути надзвичайно спекотно.

Зарадити проблемі може трюк зі звичайним кухонним рушником. Про лайфхак дізнався і розповів OBOZREVATEL.

Правильно розташований рушник може посилити ефект від дії автомобільного кондиціонера. Для цього вологу тканину потрібно розмістити на решітці, з якої прилад видуває охолоджене повітря. Випаровування води з рушника прискорить процес зниження температури. Але доведеться стежити, щоби він постійно залишався зволоженим. Сухий рушник тут не принесе жодної користі.

Також автомобільні експерти дали кілька порад з правильного використання автомобільного кондиціонера.

  • Не вмикайте охолодження одразу. Спочатку проведіть провітрювання салону машини, щоби він не був розпеченим, потім проїдьтесь кілька хвилин з відчиненими вікнами і лише після цього підніміть вікна і увімкніть кондиціонер.
  • Відрегулюйте температуру на кондиціонері правильно. Виберіть режим поступового охолодження салону. Це допоможе заощадити паливо. Також вибирайте температуру з відхиленням всього у 5-6 градусів від температури повітря на вулиці. Це допоможе вберегти організм від негативної дії різкого перепаду температур.
  • Не спрямовуйте потік кондиціонованого повітря на водія чи пасажирів. Найкраще направляти його вгору – так прохолода пошириться по всьому салону рівномірно.
  • Регулярно обслуговуйте кондиціонер. Вчасна заміна фільтрів та ремонт дозволять підтримувати кондиціонер постійно у робочому стані.