Які з вітчизняних автомобілів японці вважають найбільш надійними? Вони володіють найкращими характеристиками. Відповідь на це запитання дали журналісти місцевого порталу BestCarWeb, пише Avtosota.

Suzuki Kizashi

Kizashi вважався флагманською 4-дверкою «Сузукі» з усіма наслідками, включаючи просторий салон, відмінне оснащення, шкіряне оздоблення сидінь і торпедо, а також об’ємний 2,4-літровий мотор потужністю 188 к. с.

Водночас, на думку пересічних японців, він практично не ламався, що дозволило йому зайняти у цьому рейтингу перший рядок.

Honda Accord Tourer

Серед плюсів універсала Accord японці назвали його 2,4-літровий двигун, що поєднується з 5-діапазонною автоматичною трансмісією.

Обидва агрегати демонстрували високий рівень надійності та продуктивності. Крім того, місцеві власники таких машин похвалили їх за відмінну керованість та просторий салон. Заслужене срібло.

Mitsubishi Triton

Автомобіль, що сходив із конвеєра в період з 2006 по 2011 роки, продавався на японському ринку з 3,5-літровим бензиновим V6 та системою повного приводу Easy Select 4WD.

Машина отримала хороші оцінки від покупців завдяки безпроблемному зв’язку двигуна і трансмісії, а також здатності активувати систему 4WD прямо під час руху. Все це допомогло їй забратися у цьому чарті на третє місце.

Daihatsu Mira Gino 1000

Незважаючи на те, що ця 5-дверка не може похвалитися значними розмірами, в Японії такий Daihatsu вважається досить функціональним і багато оснащеним автомобілем.

А ще, на думку жителів «країни сонця, що сходить», він дуже надійний, тому став у цьому ТОП-і четвертим.

Toyota Voltz

Плід співпраці компанії Toyota та General Motors, що замкнув цей рейтинг, продавався не лише в Японії, а й у США (під ім’ям Pontiac Vibe). Японці цінують свої Voltz за універсальність, адже по суті це суміш універсала з кросовером та мінівеном.

Крім того, його хвалять за надійний бензиновий 190-сильний двигун, який разом із відсутністю проблем здатний забезпечити такій великій машині ще й непогані динамічні характеристики.