Ресурс HotCars склав рейтинг найнадійніших автомобілів десятиліття. Інформацію брали з великої кількості баз даних та різних звітів (Kelly Blue Book, CarEdge, ConsumerReports, JD Power, Edmunds та CarSurvey), а також американських державних структур NHTSA та IIHS). Дані оброблялися, а на їх основі виводився загальний рейтинг. Тут треба зробити застереження, що йдеться про американський авторинок.

Найнадійнішим автомобілем десятиліття виявився Lexus RX, що випускається з 2015 року, пише AmperCar. У цій машині ламатися практично нема чому. На другому місці ще одна “Тойота” – Toyota 4Runner, що випускається з 2009 року. Тут не найпотужніші двигуни і є питання до витрат палива, але до надійності претензій немає. На третьому місці опинився великий позашляховик Ford Expedition, який випускався у 2015-2017 роках. Він запросто може проїхати 500 тис. км, а обслуговування за рік коштує менше ніж 900 доларів. Загалом на ньому цілком можна вирушати в експедицію.

Четверте місце у Mazda CX-5, який випускався у 2012-2017 роках. Тут є претензії до огляду назад, проблеми із кондиціонером та голосовим управлінням медіасистеми, але загалом надійність на високому рівні. П’яте місце закріпив за собою Lexus GX, що випускається з 2010 року.