Нещодавно компанія Suzuki випустила в продаж новий купеподібний кросовер Fronx, який виявився найдешевшим крос-купе в світі з ціною, еквівалентною 8000 доларам. Втім, невдовзі у цієї моделі з’явиться аналог, який підготує Toyota.

З урахуванням переплати за бренд вартість «паркетника» з похилою лінією даху від цієї японської компанії цілком ймовірно буде вищою, ніж у випадку з «Сузукі», але все ж таки повинна вкластися в позначку до 10 тисяч, пише Avtosota.

Наразі такий автомобіль проходить під найменуванням SUV Coupe. В його основу ляже та сама платформа, на якій був побудований Suzuki Fronx.

Незважаючи на загальну платформу автомобілі відрізнятимуться зовні. Новинка Toyota має отримати дизайн передньої частини, запозичений у Urban Cruiser Hyryder, а також корму, якою поділиться з нею Yaris Cross.

Технічка

Про технічний бік нового бюджетного крос-купе Toyota інформації поки немає, але ходять чутки, що такий автомобіль запропонують покупцям з літровим 3-циліндровим бензиновим «наддувним» двигуном Boosterjet та 1,2-літровим атмосферником Dualjet, які увійдуть до складу м’яко-гібридної системи виробництва Suzuki.

Потужність першого становитиме 100 кінських сил і 147 Нм, тоді як другого 90 к. с. та 113 Нм. Список трансмісій включає 5-швидкісну МКПП, 6-діапазонний «автомат», а також роботизовану коробку передач.

Дата прем’єри найдешевшого купеподібного кросовера в лінійці «Тойота» поки не розкривається, але індійські ЗМІ пишуть, що його мають показати та почати продавати протягом 2023 року.