У старому гаражі в США виявили раритетний кабріолет Ford Mustang, який не виїжджав на дороги останні 15 років. Незважаючи на недбале ставлення та відсутність обслуговування, машина знаходиться у відносно пристойному стані, хоча на кузові є іржа, а салон потребує хімчистки.

Найцінніша особливість цього автомобіля полягає у його історичній цінності, пише Hyser. Він був випущений у перший день виробництва моделі Ford Mustang – 14 квітня 1964 року. Це робить його одним з найстаріших кабріолетів першого покоління Mustang, що збереглися.

Планується провести аукціон на майданчику eBay, щоб знайти нового власника, який візьметься за реставрацію цього раритету. Ця знахідка стане справжнім скарбом для колекціонерів та любителів автомобільних артефактів.

Цей раритетний Ford Mustang є справжньою знахідкою для любителів автомобілів та колекціонерів. Його історична цінність та унікальність роблять його особливо привабливим для тих, хто цінує автомобільні артефакти та класичні моделі. Відновлення та реставрація цього кабріолету є не тільки відтворенням його колишньої краси, але й збереженням частини автомобільної історії. Новий власник цього Mustang отримає можливість повернути цей автомобіль до його первісної пишності та насолоджуватися його унікальністю та шармом на дорогах.