Нещодавно закордонна преса придумала термін “прогнозована надійність”. Вона ґрунтується на статистиці автомобілів, що переступили з погляду пробігу за цифру 400 тисяч кілометрів.

Експерти вибрали з цього списку 3 представників сегменту SUV (кросовери та позашляховики) у середньорозмірному класі, які вважаються найбільш довговічними завдяки високому шансу наблизитися до позначки близько півмільйона кілометрів, пише Avtosota.

Honda Pilot

Згідно з дослідженням iSeeCars, саме Honda Pilot є середньорозмірним кросовером з найвищою прогнозованою надійністю. Як стверджують американські аналітики, позначка 400 тисяч км. підкорюється 42,7% таких машин.

Toyota 4Runner

До списку найдовговічніших автомобілів увійшло безліч моделей від Toyota, але в середньорозмірному класі SUV був першим 4Runner. Стверджується, що власники таких позашляховиків у середньому можуть побачити на одометрі цифру понад 400 тисяч кілометрів у 41% випадків.

Acura MDX

Не оминув цей рейтинг і суббренд Honda – компанію Acura. Як пишуть автори цього дослідження, ймовірність того, що її кросовер MDX подолає позначку 400 тисяч кілометрів становить 29,2%.

Натомість американські аналітики підрахували прогнозовану надійність автомобіля в середньому по країні.

Виявилося, що шанс досягти пробігу в 400 тисяч км є тільки в 11,8% машин, що пересуваються дорогами США, тоді як інші до цієї цифри вже вийдуть з ладу або вимагатимуть капітального ремонту.