Для водіїв і власників транспортних засобів є дуже важливі новини. Так, в Україні цінники на обов’язковий техогляд відрізняються, все залежить від типу та ваги авто.

Важливо розуміти той факт, що в Україні для певних категорій авто обов’язковий техогляд є неминучою процедурою, пише Znaj.ua.

Як і було сказано вище, ключовий фактор, який впливає на вартість — тип та вага авто. Незалежно від категорії, вартість перевищує 1000 гривень.

Починаючи з 2023 року, за легкові автомобілі платитимуть 1120 гривень за технічний огляд. Автобуси вагою понад 5 тонн коштуватимуть 1344 гривні, а вантажні автомобілі вагою понад 12 тонн – 1440 гривень.

Важливо зазначити, що наявність газобалонного обладнання у транспортному засобі призведе до додаткових перевірок, які можуть вплинути на вартість.

Технічний огляд для причепів має таку саму вартість, як і для легкових автомобілів та становить 1120 гривень. Однак причепи вагою понад 10 тонн обкладатимуться платою у розмірі 1322 гривні.

Така різноманітність цін відображає прагнення українського уряду створити справедливу систему ціноутворення на основі типу та ваги транспортних засобів.

Для водіїв, які підпадають під категорію обов’язкового технічного огляду, важливо ознайомитися з відповідними тарифами, щоб дотримуватись вимог та планувати витрати на цей обов’язок.