У Німеччині почали конфіскувати автомобілі із російськими номерами. Росіяни втрачають особисті машини під час поїздок Європою.

Про це повідомила прес-служба посольства росії у Німеччині, пише Експерт.

Німецькі митники конфіскують у громадян росії автомобілі з реєстраційними номерами рф та попереджають про можливість кримінального переслідування через порушення законодавства ФРН.

Німецька митниця вилучає у громадян рф автомобілі з російською реєстрацією, які вони ввозять до країни для використання з особистою метою або транзиту.

Росіянам інкримінують порушення закону “Про зовнішню торгівлю”, посилаючись на Регламент Ради ЄС від 31 липня 2014 р. № 833/2014 “Про обмежувальні заходи у зв’язку з діями росії щодо дестабілізації ситуації в Україні”. У третій статті Регламенту йдеться про заборону на продаж і ввезення на територію країн ЄС низки товарів, включно з автомобілями. За це порушення передбачена кримінальна відповідальність.

Посольство росії порадило своїм громадянам “утриматися від ввезення на територію ФРН транспортних засобів з російськими реєстраційними номерами”.